Základná škola Viestova ul.č.1 Myjava
O škole Kontakt Známky Rozvrh Jedálny lístok Písomky / DÚ Školský psychológ Výchovný poradca ŠKD

Školský psychológ Varovné príznaky užívania omamných látok Šikanovanie Zaujímavé odkazy. Viete co vidíte?

Školský psychológ

Mgr. Jaroslav Jarabica

Kde ma nájdete:   Základná škola Viestova ul.č. 1, 907 01 Myjava.

V druhej budove školy, oproti malej telocvični

Kedy ma tu nájdete: v pracovné dni od 07:30 do 15:30,(14:30-15:30-konziliárne stretnutia, objednaní klienti)

Ak  ma nezastihnete telefonicky, napíšte mail na moju mailovú adresu s číslom, na ktoré Vám následne zavolám.smiley

Kontakt: tel.: (034) 621 21 90 (spojovateľka)

mail: jarojarabica@hotmail.com

Ponuka niektorých činností školského psychológa

-        Poradenstvo v oblastiach školského života, vzťahovej problematiky, emócií, správania, neprospechu žiakov, voľby budúceho povolania, výberu   strednej šoly . . .

-       Psychoracionalizácia učenia (   Učím sa správnym spôsobom? Viem využiť svoje možnosti? Poznám metódy učenia? Ak ste o nich doteraz neuvažovali, máte na to príležitosť teraz.     Uvedomenie si ako sa učiť vám otvára možnosť urobiť niečo pre seba a pomôcť si v učení.)

-    Pomoc pri zvládaní zložitých osobných životných udalostí. (Ak ťa niečo trápi, nevieš si dať rady s nejakým problémom, alebo sa nemáš komu zdôveriť.)

sd ...

"život je na doživotie, preto ho žime tak, aby nebol za trest"

By J.J.2010

6ž