• LVVK v SKILANDE 2019

Lyžiarsky kurz pre žiakov 3. a 4. ročníka

V dňoch 11. – 15. februára 2019 sme pre žiakov 3. a 4. ročníka zorganizovali lyžiarsky kurz v lyžiarskom stredisku SKILAND Stará Myjava. Deti boli podľa schopností rozdelené do 4 družstiev, v ktorých sa pod vedením lyžiarskych inštruktorov venovali osvojovaniu si správnych lyžiarskych techník. Veľký pokrok urobili najmä úplní začiatočníci, ktorí v posledný deň kurzu úspešne absolvovali spolu s ostanými lyžiarsky slalom, počas ktorého panovala správna a veselá športová nálada. (pozri FOTOALBUM)

• LVVK 2019 BACHLEDOVA DOLINA

Náš lyžiarsky kurz do Bachledky...

Každoročne sa žiaci 7. ročníka ZŠ Viestova ul.č.1 Myjava tešia na nové zážitky, ktoré im prinesie lyžiarsky výcvik. Konečne prišli očakávané dni tohtoročného lyžiarskeho pre prvú skupinu žiakov 7.B a 7.C triedy. V dňoch 27.1. – 2.2.2019 sme spolu s vyučujúcimi vycestovali do Bachledovej doliny. Po dlhšej ceste sme sa ubytovali v chate Erika. Celý týždeň sme mali veľmi pekné počasie. Svietilo štrbavé slnko a pofukoval chladný, štipľavý vietor, ktorý sa nám zarezával do tvárí. Zem pokrývala bohatá snehobiela prikrývka. Bolo to ako v rozprávke.

• Naše vianočné posedenie

Za oknom padá sneh. Vločka s vločkou sa zvŕtajú okolo nás a jemným hlasom oznamujú, že prichádza ten vytúžený čarovný čas - čas vianočných sviatkov. Ľudia sa náhlia, aby mali počas Vianoc všetko po čom srdce zatúži.

Žiaci zo ZŠ Viestova, Myjava z triedy 5.C si povedali, že tento uponáhľaný čas na chvíľu zastavia a spríjemnia si ho programom, ktorý bude venovaný ich rodičom. A tak počas dvoch týždňov usilovne nacvičovali koledy, scénky a vinšovačky. Snažili sa ako najlepšie vedeli.

• Exkurzia do Paríža 2018

V dňoch 4.12. – 7.12.2018 sa žiaci 7. – 9. ročníka zúčastnili exkurzie do Paríža. Navštívili sme: katedrálu Notre-Dame, Louvre, Eiffelovu vežu, zámok Versailles a jeho záhrady. Absolvovali sme plavbu po rieke Seine. Očaril nás večerný pohľad z mrakodrapu Montparnasse na Paríž. Zažili sme atmosféru vianočných parížskych trhov a vyzdobených námestí. Nezabudnuteľné zážitky v nás prekryli únavu po dlhej ceste autobusom. Prekonali sme aj počiatočný strach z nepokojov, Paríž nás naopak privítal sviatočnou náladou. Domov sme si priniesli množstvo fotografií a spomienok.

Zákon o ochrane osobných údajov

Zmena Zákona o ochrane osobných údajov nadobudla účinnosť 25. 5. 2018. Dohľad nad ochranou osobných údajov (v zmysle § 44 zákona č. 18/2018 Z.z. a článku č. 37 NARIADENIA EURÓPSKEHO PARLAMENTU A RADY <EÚ> 2016/679) zabezpečuje firma EuroTRADING s. r. o., ktorá poskytuje ZODPOVEDNÚ OSOBU.   Je to Bc. Katarína PAVLOVÁ, emailový kontakt zo@eurotrading.sk, na ktorú sa môže obrátiť každá dotknutá osoba, ktorej osobné údaje sú spracúvané v našej spoločnosti. Viac informácií si môžete prečítať na  www.eurotrading.sk/zo/ .

Bližšie informácie o spracovaní osobných údajov sú prístupné v časti Zásady ochrany osobných údajov.pdf